sonforum.org

Anasayfa Facebook Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   sonforum.org > TARİH - KÜLTÜR ve SANAT > Şiirler ve Yazılar
Kayıt ol Google Üye Listesi Market Girişi

Şiirler ve Yazılar Beğendiğimiz yada yazdığımız şiir ve yazıları burada paylaşabiliriz.

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 10-21-2009, 11:53   #1
Kullanıcı Adı
kelebek35
Standart Bir Öyküsün Sen

Hayatla mücadelemde saflarımın çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan bu günlerde bana uzatılan her dalı “işte beni kurtaracak dal” diye hiç geri çevirmeden tutuyordum.
Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını biliyordum oysa. Yenilgiyi asla kabullenmeyen beynim, sevmekten hiç yorulmayan yüreğim, alarm zilleri çalıyordu sanki… İkisini de kaybetmek üzereydim.
Ben, ben olmaktan çıkıyordum. Bunu fark ettiğim halde bir şey yapamamanın acısıyla gittikçe kabuğuma çekiliyordum. Zevk aldığım hiçbir şeyin önemi yoktu artık.
Bir şey aramıyor, bir şey istemiyordum. Ne beklediğimi de bilmiyordum. Bitmeyen geceler, huzursuz uykular, uyanmak istemediğim sabahlar, birbirini kovalıyordu.
Geleceğe dair umutlarımın birer birer beni terk ettiği o günlerde sürpriz yaptın sen bana…
Birden çıkıverdin karşıma işte…
Yüreğim yeniden canlanmaya başladı. Nasıl olduğunu unuttuğum gülümseme yeniden yayıldı yüzüme. Kabuğum kırıldı, karanlık dağıldı, umutlar yeşerip içimdeki yerini aldı.
Sabah olsun diye arşınladığım gecelerin bitmesini istemiyordum artık, çünkü sen varsın, seni yaşatmak istiyorum. Yaşadıkça çoğalacaksın, sonsuz keşfe çıkacağım seninle. Her gün yepyeni şeyler bulacağım sende, seni keşfetmekten seni öğrenmekten hiç bıkmayacağım.
Yastığa başımı yaslayıp gözümü kapadığımda içimi sonsuz bir huzur kaplayacak biliyorum. Aylardır uyuyamadığım uykuyu bir çırpıda uyuyacağım, yürek çarpıntılarıyla dolu karanlık saatler bitecek gecemi de gündüzümü de sen dolduracaksın.
Senden önce ne varsa hepsini döktüm denize. Kimseye vermeye kıyamadığım mavi’yi getirdim sana, al ve yerleştir yüreğine.
Seninle birlikte yenilendiğimi hissediyorum. Her sabah yeni güne değil, mutluğa uyanacağım. Her sabah, hücrelerimin sanki ilk kez o gün doğmuşlar gibi harekete geçişini hayret ve heyecanla izleyeceğim.
Sesini duymak gücümü arttırıyor, tükenmeyecek bir enerji veriyor.
Sen benim için bir şanssın, hayat her zaman böyle şanslar sunmaz insana sunduğunda da değerini bilmek gerekir. Ve ben hayatın bana verdiği bu şansı sonuna kadar kullanmaya kararlıyım .
BİR ÖYKÜSÜN SEN ARTIK, HEP YAZILACAK AMA SONU HİÇ GELMEYECEK BİR ÖYKÜ
kelebek35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sonforum'un önerileri

Okunmamış 05-31-2022, 10:48   #2
Kullanıcı Adı
Sefir

Ellerinize sağlık paylaşımınız için teşekkürler.
Sefir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)