sonforum.org

Anasayfa Facebook Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   sonforum.org > İNTERNET KAFECİLER FORUM > Msn - Gmail - Yahoo - ICQ
Kayıt ol Google Üye Listesi Market Girişi

Msn - Gmail - Yahoo - ICQ Msn, Gmail, Yahoo vs. ile ilgili paylaşımlar burada.

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 05-14-2008, 18:37   #1
Kullanıcı Adı
alfonzo28
Standart yanlızlık nickleri

BeLki birgün dikenLer kanatacak eLLerinizi,beLki serseri bir kurşun deşiverecek yüreğinizi, beLki birgün öLüm kapInIzI çaLIverecek apansIz.. Ama ne siz eLLerinizi çekecek dikenLerden, nede ben. Ne siz korkacaksInIz geceLerden, ne de ben. Ne siz vazgeceksiniz bu kavgadan nede ben!!!

Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Gücüm yok ama yinede sevdamsın

Yanlızlık, adını bile bilmediğim bir yabancıydı; Bugünlerde ise onunla beraber uyanıyoruz.

Kafamı duvara yasladım, omuzların yanımda yok. Ahbaplar maymun iştah sahipli, benim içimse senle tok..

Kim bilir kimler var şimdi kalbinde..Sen beni unuttun çoktan belkide...Ben hala yaşarım eski günlerde...Herşeyde sen varsın UNUTAMADIM...

Yağmur altı gecelerim ve sonra sabah uyanırım başımda ağır bi ağrı. Ruhum kimi yendi yada kime yenik tek başıma kaldığımda başım öne eğik.

Hak etmeyen kişiye akan göz yaşı yüzü kirletir,ihanetin telafisi olmaz, çiçek dalında güzel meyvesiz ağaca taş atma sakın..

Söylediklerimi aklından çıkar geçerli değil çünkü onlar. Seninle olsun sıcak kucaklar Şimdi çek git göründü yollar

bu küçücük yüreğim öyle yanıyorki sevdanla keşke hiç değmeseydi gözlerim gözlerine de sevmeseydim senibelki o zaman herşey daha farklı olurdu...........

Gözleriminn icinee baka baka Yalan sOyledinn Seni SEviyorumm derdinn... aslaa ayrilmamm .. Ya sen Ya hic derdinn HAni Heaaa.. SOyle bana Hanii Nerdeesiinn Ozamann .. niye yanimda degilsinn!? Hanii aslaaa ellerimii birakmiyacaktinn .. Hanii aslaa ayrilmiyacaktikk .. Beni biraakipp gittin. insafsizz..!!

ARKADAŞŞ!! biz geceye asii..kendimize isyankar diyorsakk.. SEN!! hele bi neden diye sor..??? uykumdan uyandıran gece asilikk.. içtiğim sigara isyankar yapıyor!!!

herkes meleksin diyor!! bilmezler ki melek olmak ne zor..iyisin,güleryüzlüsün diyor!! bilmiyorlar kalbim ağlıyor..acılara gam wursada yüzüm.. kalbim gamsız olamıyor!! kedere inat yüzüm gülüyor..gözyaşım damarımda dolaşıyor!! ne desen nafile..felek inat etmiş bir kere..beni hep acılara boğuyor!!!

SENİ SENLE SEVERKEN ANİDEN GİTTİN.KALA KALDIM ORTADA YAPAYALNIZ. ACI VERSEDE YOKLUGUN ALIŞTIM HERŞEYE.ZALİM OLAN SEN DEGİLMİŞSİN MEGERSE KAYBOLAN SENİ BU HALE GETİREN YILLARMIŞ.BİRBİRİMİZİ UNUTAMASAKTA,YAŞIYORUZ YOLLARA İNAT.BENİM ELA GÖZLÜM,YAZIM KIŞIM HERŞEYİM.UNUTTUM SENİ UNUTTUM.YA KENDİMİ YA SENİ....

Birgün beni nasıl paslı bir makasla nasıl da derinden budayıp gittiğini farkettim.Yeni bir filiz veremiycek kadar derindi kesip attıkların.Sensizlikle oluşmuş hastaluğıma senin bile çare olamayacağını benim için artık çok gecikildiğini anladım...
alfonzo28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sonforum'un önerileri

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)