sonforum.org

Anasayfa Facebook Bugünki Mesajlar Forumları Okundu Kabul Et
Geri git   sonforum.org > TARİH - KÜLTÜR ve SANAT > Şiirler ve Yazılar
Kayıt ol Google Üye Listesi Market Girişi

Şiirler ve Yazılar Beğendiğimiz yada yazdığımız şiir ve yazıları burada paylaşabiliriz.

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 11-22-2007, 08:40   #1
Kullanıcı Adı
demem_o_ki
Standart yanyana olan iki nokta gibi...

Dışarıdaki ayazdan nasibini almışcasına ekrana düşen üçbeş söz… ya da sözcük… buz gibi…. Düştükçe ekran bile buz kesiyor… peki ya yüreğim….

Ve düşünüyorum seni… başkaları gibi başında saatlerce durup kendine gelmeni beklemiyorum belki.. belki gözlerini ilk açtığında gördüğün ben olmuyorum… oradan bakınca sende yokmuşum unutmuşum gibi geliyor yüreğine… oysaki hastanede sabahlamasam da işte burada uzaklarda… bırakıp gelemediğim bu yerler de bekliyorum kendine gelmeni…. Belki hastane odasının kapısına çökercesine oturup dakikaları saymıyorum.. ama burada senin unuttuğun uzaklarda sabahları bekliyorum gözyaşlarıyla .. ve dualar ediyorum sana senden habersiz… ve yine çöküyorum karanlıklara… ayakta duramamanın ağırlığını hissediyor omuzlarım… başım düştükçe seccadeler ıslanıyor gözyaşlarından…. Kalkamıyorum sen gülen gözlerini açmadıkça… bekliyorum burada… iyi olmanı…. İyi olmanı….. hani sen çok özleyince diyorsun ya “kavgalarımızı bile özledim..” diye… işte ben özledim yine kavgalarımızı… hadi aç gözlerini… aç ve bak bana… göremediğim uzaklarda hissedeyim bakışını… bişey deme.. istemem… sadece aç gözlerini… hadi .. hadi….. nolur…….. nolur……….. aç gözlerini hadi kavga edelim yine sudan sebeblerden…. Hadi…….. hadi…. Yapabilirsin….. biliyorum… güçlüsün sen… hadi aç gözlerini… hadi….. sana sözz sana sözzz dolaşmayacağım öyle terliksiz ortalıklarda….. sana sözzz daha çok çalışacağım herşey için……. Sana söz …….. yüksek sesle müzik de dinlemeyeceğim…. söz sana…….. hadi sende tut sözünü aç gözlerini………. Nolur…… nolur…….. gitme zamanı demesinler bana…… nolur duymayayım o iki sözü…… sevinçten aksın gözyaşlarım bir kere……. Nolur… söz sana … hadi.. “bitanem.. git uyu iyiyim de” hadi de….. yalan olsa bileeee….. bir kereeee………… hadi……… hadi………….. aç gözlerini……….. sen açmadan gözlerini ……. Giderken sana veda etmeden gitmiş olmanın ağırlığı içimde… giderken sana bir kez daha hatırlatamamış olmanın acısı yüreğimde…. Uzaklardan… uzaklardan…….. “seni seviyorum……..” hadi…….. hadi….. bırakma…. Bırakma………… Allah’ım güç ver bana……….. güç ver ona…… onlara........

"düş ağrısı"
demem_o_ki isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Sonforum'un önerileri

Okunmamış 11-22-2007, 17:46   #2
Kullanıcı Adı
peri_7

tşkler...
peri_7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-08-2007, 18:22   #3
Kullanıcı Adı
elas

çok güsel okudukça içine dalıyosun etkileyici
elas isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 12-09-2007, 02:26   #4
Kullanıcı Adı
osq

fazla acıklı,zor,çekilesi değil. yitirme korkusunun böylesi, böyle ayrılık...
osq isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)