DİGİMAX
10-15-2009, 12:13
Gruplardaki sonuçlar, 2010 Dünya Kupası'na gidenler ve baraj maçları oynayacak takımlar şöyle:
1. Grup
Danimarka 0-1 Macaristan (Danimarka 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Portekiz 4-0 Malta (Portekiz baraj maçı oynayacak)
İsveç 4-1 Arnavutluk
2. Grup
Yunanistan 2-1 Lüksemburg (Yunanistan baraj maçı oynayacak)
Letonya 3-2 Moldova
İsviçre 0-0 İsrail (İsviçre 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
3. Grup
Çek Cumhuriyeti 0-0 Kuzey İrlandı
Polonya 0-1 Slovakya (2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
San Marino 0-3 Slovenya (Slovenya baraj maçı oynayacak)
4. Grup
Azerbaycan 1-1 Rusya Rusya baraj maçı oynayacak)
Almanya 1-1 Finlandiya (Almanya 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Liechtenstein 0-2 Galler
5. Grup
Bosna Hersek 2-5 İspanya (Bosna Hersek baraj maçı oynayacak), (İspanya 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Türkiye 2-0 Ermenistan
6. Grup
Andorra 0-6 Ukrayna (Ukrayna baraj maçı oynayacak), (İngiltere 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Kazakistan 1-2 Hırvatistan
7. Grup
Litvanya 2-1 Sırbistan (Sırbistan 2010 Dünya Kupası'na gidiyor), (Fransa baraj maçı oynayacak)
Romanya 3-1 Faroe Adaları
8. Grup
Bulgaristan 6-2 Gürcistan
İtalya 3-2 Güney Kıbrıs (İtalya 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
İrlanda 0-0 Karadağ (İrlanda baraj maçı oynayacak)
1. Grup
Danimarka 0-1 Macaristan (Danimarka 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Portekiz 4-0 Malta (Portekiz baraj maçı oynayacak)
İsveç 4-1 Arnavutluk
2. Grup
Yunanistan 2-1 Lüksemburg (Yunanistan baraj maçı oynayacak)
Letonya 3-2 Moldova
İsviçre 0-0 İsrail (İsviçre 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
3. Grup
Çek Cumhuriyeti 0-0 Kuzey İrlandı
Polonya 0-1 Slovakya (2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
San Marino 0-3 Slovenya (Slovenya baraj maçı oynayacak)
4. Grup
Azerbaycan 1-1 Rusya Rusya baraj maçı oynayacak)
Almanya 1-1 Finlandiya (Almanya 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Liechtenstein 0-2 Galler
5. Grup
Bosna Hersek 2-5 İspanya (Bosna Hersek baraj maçı oynayacak), (İspanya 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Türkiye 2-0 Ermenistan
6. Grup
Andorra 0-6 Ukrayna (Ukrayna baraj maçı oynayacak), (İngiltere 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
Kazakistan 1-2 Hırvatistan
7. Grup
Litvanya 2-1 Sırbistan (Sırbistan 2010 Dünya Kupası'na gidiyor), (Fransa baraj maçı oynayacak)
Romanya 3-1 Faroe Adaları
8. Grup
Bulgaristan 6-2 Gürcistan
İtalya 3-2 Güney Kıbrıs (İtalya 2010 Dünya Kupası'na gidiyor)
İrlanda 0-0 Karadağ (İrlanda baraj maçı oynayacak)